قرص لاغری ایزی اسلیم

در این مقاله به بررسی قرص لاغری ایزی اسلیم خواهیم پرداخت. امروزه لاغری به عنوان یکی از معیارهای اساسی زیبایی محسوب می شود، با این حال سبک زندگی مدرن، کم تحرکی و دریافت کالری‌  بیش از حد نیاز موجب افزایش وزن عده کثیری از انسان ها گردیده است.

 مسلما بهترین راهکار کاهش وزن و لاغری، کاهش کالری دریافتی و انجام ورزش منظم روزانه است. با این حال برخی ترجیح می‌دهند، از عمل های جراحی یا قرص های لاغری برای کاهش وزن استفاده کنند.

 متاسفانه برخی افراد سودجو در این میان با ارائه محصولات تقلبی، موجب بی اعتمادی مصرف‌کنندگان کثیری به اثربخشی محصولات لاغری شده است. بنابراین پیش از هر چیز باید اثربخشی این محصولات را به اثبات برسانیم.

 

ایزی اسلیم

 

 مکانیسم عمل قرص ایزی اسلیم

 هرگاه بدن بیش از کالری مصرفی، انرژی دریافت نمایید، به طور خودکار غذا به چربی تبدیل می‌گردد. سالها پیش زمانی که بشر برای غذا، مجبور به شکار حیوانات بود، گاه در هفته تنها چند وعده غذایی مفید مصرف می‌کرد. از این رو برای جبران کمبود مواد غذایی، به گونه‌ای تکامل پیدا کرد تا در مواقعی که غذای کمتری دریافت می کند همچنان بتوانند به عملکرد خود ادامه دهد.

 به بیان دیگر افزایش چربی در نواحی شکمی، ران و پهلو ها به معنای عملکرد صحیح بدن شماست. از طرف دیگر افزایش توده چربی بیماریهای مختلفی نظیر فشار خون، دیابت، بیماری‌های قلبی و... به  سراغ شما می آید.

 اکنون چاره چیست؟ مسلما تغییر سبک زندگی و مصرف غذاهای کم کالری، سالم یا گیاهی به همراه فعالیت های بدنی نظیر پیاده روی، دوچرخه سواری یا انجام فعالیت های ورزشی نظیر بدنسازی به تناسب اندام شما کمک می نماید.

 به زبان ساده هرگونه فعالیتی که باعث مصرف کالری‌های انباشته در بدن شود موجب کاهش وزن و لاغری شما می گردد. کارخانجات داروسازی سراسر جهان با توجه به این مسئله، راهکار مشابهی برای کاهش وزن کشف کردند.

 کافیست به نحوی متابولیسم بدن را تغییر دهیم تا چربی های انباشته شده در نواحی مختلف بدن به منظور تامین انرژی روزانه مصرف شوند، یا میزان اشتهای افراد را برای دریافت کالری را کاهش دهیم.

 به بیان دیگر این شرکت ها با ایجاد احساس سیری کاذب و برهم زدن تعادل بدن موجب افزایش سوخت و ساز شده، فرد را وادار به چربی سوزی میکند. اکنون یک پرسش اساسی دیگر مطرح می شود. آیا چنین مکانیسمی موجب بروز آسیب های خطرناک غدد یا اندامهای داخلی بدن می شود؟

 

عوارض قرص لاغری ایزی اسلیم

موسسات مختلفی در سراسر دنیا مسئولیت بررسی مواد غذایی و داروها را بر عهده دارند. از معتبرترین موسسات فعال در زمینه بررسی ترکیبات مواد دارویی اف دی ای آمریکا است. این موسسه سالانه هزاران داروی مختلف را به دقت مورد آزمایش قرار می دهد تا در صورت وجود ترکیبات غیر مطمئن از ورود آنها به خارج آمریکا جلوگیری نماید. بدیهی است، هر دارو یا فرآورده غذایی که استاندارد این موسسه را دریافت نماید، فاقد ترکیبات زیانبار بوده و آسیبی به مصرف‌کننده وارد نمی آورد.

 بنابراین می توانید با خیال راحت نسبت به عوارض جانبی زیانبار، ایزی اسلیم را مصرف کنید. با این حال همانند سایر داروهایی که از داروخانه تهیه می کنید، مصرف ایزی اسلیم در برخی شرایط موجب بروز آسیب‌های جدی به مصرف کننده می شود.

 به عنوان مثال افرادی که دارای ناراحتی های قلبی یا کلیوی هستند و تحت درمان با داروهای خاص این بیماری ها قرار دارند، هرگز نباید از ایزی اسلیم یا سایر داروهای لاغری استفاده کنند.

به طور کلی بیماران مبتلا به آسم، دیابت، مبتلایان به سکته قلبی یا مغزی امکان مصرف ایزی اسلیم را ندارند. افزون بر این در صورت بروز شدید تاری دید، حملات تنفسی یا افت شدید قند خون به سرعت مصرف دارو را قطع کرده و برای ادامه مصرف با پزشک مشورت نمایید.

 

مواد تشکیل دهنده قرص لاغری ایزی اسلیم

تمام ترکیبات اصلی ایزی اسلیم  گیاهی بوده و  به منظور  افزایش اثربخشی و کاهش عوارض ناخواسته از مواد  شیمیایی در تهیه آن استفاده نگردیده است.  به عنوان مثال  کافئین موجود در قهوه  به عنوان ماده موثره از آن استخراج گردیده و باعث افزایش فرایند سرعت چربی سوزی  همراه با  بهبود تمرکز در دوره مصرف می گردد.

 ماده موثر فلفل موجب افزایش فعالیت فرد در هنگام مصرف،  همراه با  افزایش فعالیت متابولیک بدن می گردد.  سایر ترکیبات این دارو نیز  به طور کلی فرایند چربی سوزی را تحریک کرده و موجب کاهش اشتها می شوند.

 

مضرات قرص لاغری ایزی اسلیم

همانطور که پیش از این توضیح دادیم، با توجه به ترکیبات گیاهی و گواهینامه‌های دریافتی برای ایزی اسلیم،  مضرات  جدی وجود ندارد. با این حال  ممکن است  برای مصرف کنندگانی که بیماری های خاص دارند یا  داروهایی  برای کاهش فشار خون مصرف می کنند،  خطراتی بروز کند.  با این حال در برخی موارد  مصرف ایزی اسلیم باعث افزایش سیستم سوخت و ساز بدن تنها در دوره مصرف قرص می شود. به بیان ساده تر  پس از کاهش وزن 7 تا 10 کیلوگرم در یک دوره مصرف،  در صورتی که در پایان دوره مجدداً به همان سبک زندگی قبلی باز گردید،  افزایش وزن خواهید داشت.

  چرا که بدن خود را با شرایط بعدی تطبیق داده و دوباره فرایند ذخیره چربی ها را تکرار خواهد نمود.  بنابراین در پایان مصرف، از خوردن غذاهای چرب و پرکالری و تنقلات خودداری کرده، روزانه حداقل نیم ساعت پیاده روی داشته باشید.

 

 نحوه مصرف قرص لاغری ایزی اسلیم

برای گرفتن بهترین نتیجه از این قرص لاغری حتماً  روزانه نیم ساعت پس از صبحانه این دارو استفاده کنید.  بهتر است  همراه با قرص لاغری یک فعالیت ورزشی خاص را نیز شروع کنید.  پس از یک تا دو هفته از شروع مصرف، رفته رفته اشتهای شما کاهش پیدا کرده و فرایند چربی سوزی شدت می گیرد.

  از این رو  با فعالیت های بدنی منظم در این دوره، می‌توان به کاهش چربی های شکم و پهلو کمک کرد. 

 

خرید قرص ایزی اسلیم از داروخانه های مجاز

هم اکنون امکان خرید قرص ایزی اسلیم در برخی داروخانه های کشور وجود دارد. افزون بر این، با توجه به جدی بودن مشکل چاقی و بروز مشکلات جدی برای افرادی که اضافه وزن دارند، بر آن شدیم تا این محصول لاغری محبوب را به صورت آنلاین در خدمت علاقه مندان به این محصول قرار دهیم.

 

جهت خرید قرص لاغری ایزی اسلیم اینجا کلیک کنیـد.

خرید ایزی اسلیم

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما